موسسه‌ی رسانه‌ای کوردستان۲۴ وارد هشتمین سال فعالیت خود شد

کوردستان۲۴ با شبکه‌ی بزرگی از خبرنگاران اخبار کوردستان را در سراسر جهان تحت پوشش قرار می‌دهد

اربیل (کوردستان ۲۴)- موسسه‌ی رسانه‌ای کوردستان ۲۴ در آستانه‌ی هشتمین سال تأسیس خود قرار گرفت. کوردستان۲۴، اخبار و اطلاعات کوردستان، منطقه و جهان را به‌صورت حرفه‌ای تحت پوشش قرار می‌‌دهد و موضوعات ملی و میهنی کوردستان را به مخاطبان خود منتقل می‌کند. 

احمد زاویته‌ای مدیرکل کوردستان۲۴ با اشاره به اهمیت اطلاع‌رسانی دقیق، در این مناسبت گفت کە"هدف ما این است کە همه‌ی جهان را تحت پوشش قرار داده و با بینندگان، خوانندگان و شنوندگان خود صادق باشیم. ما هم احتمالاً به همه‌ی حقایق دەسترسی نداشته باشیم و یا حقایق بە دست ما نرسند. اما این برای ما مهم است آنچه می‌گوییم حقیقت داشته باشد. امروزه کانال‌های رسانه‌ای تأثیرات بر مخاطبان خود می‌گذارند. در چنین شرایطی، اگر ما تعریف درستی از خبر نداشته باشیم، نمی‌دانیم چه موضوعاتی به خبر تبدیل خواهند شد."

مدیر کوردستان۲۴ در بخشی از این سخنان از ایجاد تغییرات در این موسسه‌ی رسانه‌ای خبر داد و گفت: "در هشتمین سال فعالیت کوردستان ۲۴ مشغول ایجاد تغییراتی در آن هستیم تا بتوانیم  بیش‌ازپیش در خدمت مخاطبان خود باشیم.

کوردستان ۲۴ از طریق شبکه‌ی گسترده‌ی خبرنگاران در کوردستان و اقصی نقاط جهان، وقایع و رویدادها را به‌سرعت و مستقل پوشش داده و به‌طور لحظه‌ای موضوعات مورد اهمیت اقلیت‌های مختلف کوردستان را دنبال می‌کند و در فعالیت رسانه‌ای خود تعادل، عینیت و مسئولیت‌پذیری را دنبال می‌کند.

کوردستان۲۴ برای گسترش فرهنگ تساهل، همزیستی، آشتی، توسعه‌ی دموکراسی، عدالت و حمایت از حقوق بشر در کوردستان و همچنین برای گسترش تقویت فرهنگ حفظ محیط‌زیست، آموزش سالم، و افزایش حس میهن‌پرستی تلاش می‌کند. کردستان 24  ضمن رعایت حق ابراز عقیده برای اقلیت‌های مختلف در کوردستان و منطقه از ایده‌ی استقلال کوردستان حمایت می‌کند.

موسسه‌ی رسانه‌ای کوردستان ۲۴ شامل کانال‌های تلویزیونی و رادیویی ماهواره‌ی و محلی، وب‌سایت خبری به زبان‌های کوردی، عربی، انگلیسی، فارسی و ترکی و شبکه‌های اجتماعی در تاریخ ٣١ اکتبر ۲۰۱۵ میلادی در پایتخت اقلیم کوردستان فعالیت خود را آغاز کرد.

/ا.م