مسرور بارزانی از همکاری بخش خصوصی با دولت در جهت اجرای طرح‌های مشترک قدردانی کرد

کابینه‌ی نهم دولت اقلیم کوردستان برای ایجاد تسهیلات بیشتر برای سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی تلاش کرده است

اربیل (کوردستان ۲۴)– مسرور بارزانی نخست‌وزیر اقلیم کوردستان روز سه شنبه ۲۵ مهرماه ۱۴۰۲، با جمعی از سرمایه‌گذاران اقلیم کوردستان دیدار کرد.

بر اساس بیانیه‌ی دولت اقلیم کوردستان، مسرور بارزانی در این دیدار ضمن اشاره به اینکه از ابتدای آغاز فعالیت کابینه‌ی نهم دولت اقلیم کوردستان به نحو احسن به توسعه‌ی سرمایه‌گذاری پرداخته شده گفت: در جهت ایجاد تسهیلات لازم برای سرمایه‌گذاران داخلی و خارجه و رفع مشکلات آنان تلاش شده است.

وی تأکید کرد: گام‌های خوبی برای رونق سرمایه‌گذاری برداشته شده است اما هدف ما این است که در این زمینه گام‌های بیشتری برداریم.

نخست‌وزیر در این دیدار اصلاحات دولت اقلیم کوردستان درزمینه‌ی فعال‌سازی سیستم بانکی و دیجیتالی کردن خدمات عمومی به‌ویژه خدمات مالی را مورد تأکید قرار داد.

مسرور بارزانی در ادامه‌ی این دیدار، از همکاری و هماهنگی سرمایه‌گذاران و بخش خصوصی اقلیم کوردستان با دولت اقلیم کوردستان برای انجام طرح‌های مشترک در راستای توسعه‌ی اقتصادی، ایجاد زیرساخت‌های مستحکم و فرصت‌های شغلی بیشتر قدردانی کرد.

نخست وزیر اقلیم کوردستان، در پایان این نشست با هدف ارتقای بیشتر روند سرمایه‌گذاری در اقلیم کوردستان به سؤالات، نظرات و پیشنهاد‌های حاضرین پاسخ داد.