مسرور بارزانی: اتحادیه‌ی زنان کوردستان مکتب تربیت زنان بااستعداد و رهبران بسیاری بوده است

نخست‌وزیر بر ارتقای توانمندی‌های زنان تأکید کرد

اربیل(کوردستان ۲۴)- مسرور بارزانی نایب رئیس  پارت دمکرات کوردستان، هفتاد و یکمین سالگرد تأسیس اتحادیه‌ی زنان کوردستان را به دبیر و اعضای دبیرخانه این اتحادیه تبریک گفت.

در پیام مسرور بارزانی آمده است: "هفتاد و یکمین سالگرد تأسیس اتحادیه‌ی زنان کوردستان را به دبیر و اعضای دفتر دبیرخانه و همه زنان کوردستان تبریک می‌گویم و برای آنها آرزوی پیشرفت و موفقیت روزافزون دارم. اتحادیه‌ی زنان مکتب تربیت زنان بااستعداد و رهبران بسیاری بوده است."

مسرور بارزانی در بخشی دیگر از این پیام گفت: بر تعهد خود برای حفظ حقوق زنان در کوردستان و تقویت نقش و جایگاه زنان در مدیریت و ارتقای توانمندی‌های آنان تاکید کردیم.

متن پیام مسرور بارزانی:

"به مناسبت هفتادویکمین سالگرد تأسیس اتحادیه‌ی زنانی کوردستان گرم‌ترین تبریکات خود را به دبیر کل و اعضای دفتر مرکزی و همه‌ی زنان کوردستان ابراز می‌دارم و پیشرفت و پیروزی بیشتر آنان را آرزومندم.

 اتحادیه‌ی زنان کوردستان نقش مهمی در تاریخ نهضت آزادی‌خواهی مردم کوردستان داشته و مکتب تربیت زنان بااستعداد و رهبران بسیاری بوده است.

به همین مناسبت بر تعهد خود برای حفظ حقوق زنان کوردستان و تقویت نقش و جایگاه زنان در مدیریت و ارتقای توانمندی‌های آنان تأکید می‌کنیم.

سالروز تأسیس اتحادیه زنان کوردستان مبارک باد.

  درود بر روح شهدای اتحادیه زنان کوردستان و همه شهدای کوردستان.

مسرور بارزانی

نایب‌رئیس حزب دموکرات کوردستان"