نظرسنجی خودرویی روحانی

واکنش به اظهار نظر روحانی درباره نظرسنجی از مردم

اربیل (کردستان24)-  اظهارنظر روحانی درباره نظرسنجی از مردم به سوژه داغ شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های وابسته به محافظه‌کاران تبدیل شده است.

حسن روحانی رئیس جمهوری ایران روز شنبه چهارم خرداد در دیدار با رسانه‌های حکومتی در پاسخ به سوال مدیرمسئول یکی از روزنامه‌ها گفت: «من روزانه نظرسنجی می‌کنم. خیابان وقتی با ماشین می‌روم تمام چهره‌های مردم را نگاه می‌کنم که چند نفر لبخند دارند،‌ چند نفر عصبانی هستند و چند نفر قیافه‌شان گرفته است».

وی در ادامه گفته است: «به هر شهری می‌روم، خودم نظرسنجی می‌کنم،‌ نگاه آدم‌ها را نسبت به خودم می‌بینم. نگاه کسی را که با محبت نگاه می‌کند، با تشکر نگاه می‌کند و یا آنکه نقد دارد».

 

خبرگزاری تسنیم وابسته به سپاه پاسداران روز دوشنبه ششم خرداد با انتشار پنج اظهار نظر «عجیب و غریب» روحانی، از آخرین اظهارنظر وی به عنوان «نطرسنجی خودرویی» یاد کرده است.

کاربران شبکه‌های اجتماعی نوشته‌‌اند روحانی در مسیر رفت و آمد از خانه به محل کار و برعکس جمعیت زیادی وجود ندارد.

شماری از کاربران شبکه‌های اجتماعی هم با دشنام دادن به روحانی، به طور طنزآمیز به نظرسنجی وی واکنش نشان داده‌ و انتقاد کرده‌اند.

خبرگزاری تسنیم  پنج اظهار نظر روحانی (خدا برجام را آورد، گلابی برجام، برجام آفتاب تابان، قهر ابرها و نظرسنجی خودرویی) که خنده دار و طنزآمیز هستند، منتشر کرده است.