Nicole Kidman'a 52 milyon dolarlık hediye

Dünyaca ünlü aktris Nicole Kidman’a eşi Keith Urban yaklaşık 52 milyon dolar ((Yaklaşık 205 milyon lira) değerinde bir malikane hediye etti.

Haber Merkezi - Dünyaca ünlü aktris Nicole Kidman’a eşi Keith Urban yaklaşık 52 milyon dolar ((Yaklaşık 205 milyon lira) değerinde bir malikane hediye etti.

Hollywood yıldızı Nicole Kidman’a; Woman’s Day Dergisi’nin haberine göre, 11 yıl önce evlendiği müzisyen Keith Urban New York Manhattan’da yaklaşık 52 milyon dolar (Yaklaşık 205 milyon lira) değerinde bir ev aldı.

Çiftin yakın kaynakları “Nicole, Broadway şovlarına ve orada yapılan TV programlarına düşkün. Bu yüzden New York’ta olmak onun için Nashville’de olmaktan daha iyi. Ayrıca ülkenin en iyi okulları da o bölgede. Kızlarının iyi bir eğitim almasını da göz önünde bulundurmuşlardır” dedi.

Sahibinin daha önce Michael Jackson olduğu bilinen 6 katlı malikanenin 7 yatak odası bulunuyor.

Lüks daire; geniş bir mutfağı, özel ahşap parkeleri, özel tasarım ev araçları, ferah bir yemek alanı, gösterişli bir şöminesi ve yerden tavana yükselen pencerelerden oluşan bir tasarıma sahip.

Kidman ile Keith Urban çifti, 2005 yılında Los Angeles Hollywood'da Avustralyalılar adına düzenlenen bir onur gecesinde tanışıp bir yıl sonra evlenmişti.