Halle Berry yönetmen koltuğunda

En İyi Kadın Oyuncu Oscar ödülünü kazanan ilk ve tek siyahi kadın oyuncu Halle Berry, Bruised filmi ile ilk yönetmenlik denemesini gerçekleştirecek.

HABER MERKEZİ

En İyi Kadın Oyuncu Oscar ödülünü kazanan ilk ve tek siyahi kadın oyuncu Halle Berry, Bruised filmi ile ilk yönetmenlik denemesini gerçekleştirecek.

Kesişen Yollar filmindeki performansı ile En İyi Kadın Oyuncu Oscar ödülünü kazanan ilk ve tek siyahi kadın oyuncu Halle Berry, ilk yönetmenlik denemesini Bruised filmi ile yapacak. Berry, kadın temelli bir dövüş aksiyon dramı olan Bruised’de oyuncu olarak da yer alacak.

Bir anne-çocuk ilişkisine odaklanan filmin konusu şöyle:

Jackie'nin yaşıtı kadınlara göre çok farklı bir hayat tarzı vardır. Hatta onu tanıyan pek çok kişi Jackie olarak değil, "Justice" olarak bilmektedir.

Çünkü Jackie bir karma dövüş sanatları sporcusudur. Ringlere çıkmakta ve hayatını ortaya koyarak rakipleriyle dövüşmektedir. Ancak son zamanlarda hayat ona pek de iyi davranmamıştır. Jackie iyi olduğunu düşündüğü tek şey olan dövüşmek konusunda da tökezlemeye başlamıştır. Ancak işler daha da karışık bir hal alır.

Jackie'nin seneler önce terk ettiği oğlu Manny artık 6 yaşındadır ve annesinin kapısına gelmiştir. Bu yeni gelişmenin ışığında Jackie, oğlunun hak ettiği gibi bir anne olabilmek adına korkularıyla yüzleşmek ve zihninde dolaşan şeytanları yenmek zorunda kalacaktır.

Bunun için de bulunduğu spor dalının en korkusuz dövüşçülerinden biriyle yüzleşmek ve ringte onu yenmek zorundadır.

Senaryosunu Michelle Rosenfarb'ın yazdığı filmin dövüş sahnelerinin koreografisini ise John Wick serisinin koreografları üstleniyor. (Kaynak: Ajanslar)