Prens Harry ve Meghan Markle saraydan taşınıyor

Prens Harry ile eşi Meghan Markle, Prens William ve Kate Middleton’ın üç çocuğuya birlikte yaşadığı Kensington Sarayı’ndaki malikaneden taşınma kararı aldı.

HABER MERKEZİ

Prens Harry ile eşi Meghan Markle, Prens William ve Kate Middleton’ın üç çocuğuya birlikte yaşadığı Kensington Sarayı’ndaki malikaneden taşınma kararı aldı.

İngiltere kraliyet ailesinin gözde çifti Prens Harry (34) ve Meghan Markle (37), ailenin ‘geleneksel malikanesi’ ünlü Kensington Sarayı’ndan taşınma kararı aldı. Kararın ardından yatan nedenle ilgili İngiliz medyasında farklı haberler yer alıyor.

İddialardan biri, Meghan Markle ve Prens William’ın (36) eşi Kate Middleton’ın (36) arasında anlaşmazlık olduğu yönünde. Aileye yakın kaynaklar, Markle ve Middleton’ın ‘çok farklı kişiliklere sahip’ iki insan olduğunu söylüyor.

Kaynaklar ayrıca, Prens Harry’nin eşi Markle’ın ‘ne istiyorsa onu yapan’ biri olduğunu söylediğini aktardı.

Markle ve Prens Harry’nin malikaneden ayrılma nedeni olarak bir başka iddia, ikilinin Kensington Sarayı’nda ‘akvaryum hayatı’ yaşamak istememesi ve ilkbaharda dünyaya gelecek bebeklerini de bu ‘akvaryum’un içinde büyütmek istememeleri şeklinde.

Markle ve Prens Harry, akvaryuma benzettiği Kensington’dan ayrılarak, Kraliçe’nin Windsor’daki Frogmore Kır Evi’ne taşınacak. Çiftin, batı Londra’nın karmaşasına göre daha sessiz ve sakin olduğu için bu bölgeyi tercih ettikleri öğrenildi.

Çiftin 10 yatak odalı kır evine ilk bebekleri dünyaya gelmeden önce, yeni yılın başlarında taşınması bekleniyor.

Taşınma nedenlerinden biri olarak Prens Harry’nin, ailesinin, Prens William ve Kate Middleton kadar göz önünde olmasını istememesi de öne sürülüyor. Zira William ve Midddleton’ın evi ve bahçesinin etrafında turist ve paparazzilerin bulunduğu biliniyor.

Markle ve Prens Harry’nin ofisleri Kensington Sarayı’nda kalmaya devam edecek.

Çift şu anda sarayın bahçesindeki Nottingham Kır Evi’nde yaşıyor. (Kaynak: Ajanslar)