Cristiano Ronaldo: Ailemiz büyüyor, çok mutluyum

Fiziğini en üst düzeyde tutmak için 10 yıl önce yaptığı hataları artık yapmadığını söyleyen Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo, “Deneyip de yapmayı istediğim pek çok şey var” dedi.

Haber Merkezi - Fiziğini en üst düzeyde tutmak için 10 yıl önce yaptığı hataları artık yapmadığını söyleyen Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo, “Deneyip de yapmayı istediğim pek çok şey var” dedi.

Yedi yaşındaki oğlu Cristiano Jr’dan sonra taşıyıcı anneden dünyaya gelen dokuz aylık ikizleri ve sevgilisi Georgina Rodríguez’den dünyaya gelen henüz dört aylık bebeğiyle dört çocuk babası olarak hayatına devam eden Cristiano Ronaldo, “Kişisel anlamda harika bir noktadayım, ailemiz büyüyor ve hayatımdan çok memnunum” dedi.

“Baba olmak başıma gelen en güzel şey” diyen Ronaldo, “Çok mutluyum ve her saniyesinden keyif alıyorum” şeklinde konuştu.

GQ Türkiye dergisinde yer alan röportajında Real Madrid’in yıldız futbolcusu, futbol dışındaki en büyük tutkusunu, “Ailemle ve arkadaşlarımla olmak. Küçük Cristiano’yla ve şimdi de bebeklerimle vakit geçirmek, kız arkadaşımla, ailemle birlikte olmak, arkadaşlarımla kaliteli zaman geçirmek, eğlenmek ve dinlenmek” şeklinde tanımladı.

“Hırslıyım ve bence herkes hayallerinin peşinden gitmeli” diyen Ronaldo, başarısının sırrını, “Çok çalışma, adanmışlık, güçlü bir sorumluluk duygusu ve irade, hayallerinin peşinden gitme, amaçlarına ulaşma azmi” olarak açıkladı.

“Fiziğimi en üst düzeyde tutmaya çalışıyorum çünkü bu benim mesleğim için çok önemli. 10 yıl önce yaptığım şeyleri artık yapmıyorum” diyen Ronaldo, “Kariyerim boyunca birçok unutulmaz performansım oldu ama birini diğerinden ayrı tutmak istemem” dedi.

Kendisinden sonra varisi olabilecek birini görmediğini söyleyen Ronaldo, “Herkes birbirinden farklıdır. Nasıl hiçbirimiz bizden öncekilerin varisi değilsek, gelecekteki futbolcular da bugün oynayan futbolcular gibi olmayacak. Bir sürü yetenekli genç futbolcu var ve kendileri gibi olmaları, zirveye oturmak için çok çalışmaları gerekiyor” dedi.

“Geleceğin ne getireceğini kimse bilemez” diyen Ronaldo, “Üzerinde çalıştığım birçok proje var ve gelecekte meşgul biri olacağıma hiç şüphem yok” şeklinde konuştu.

“Hayat, sürekli bir yolculuk” diyen futbolcu, “Deneyip de yapmayı istediğim pek çok şey var ama hayatın şu ana kadar bana sunduğu şeylerden de şikayet edemem” dedi.