Sergio Ramos’tan Messi yorumu: Kalmasını isteriz

Real Madrid'in başarılı savunma oyuncusu ve kaptanı Sergio Ramos, Barcelona'dan ayrılmak istediğini yönetime ileten Lionel Messi'yle ilgili “Her zaman en iyisine karşı mücadele etmek istediğimiz için; aynı zamanda İspanyol futbolu için Messi'nin kalmasını isteriz” dedi.

HABER MERKEZİ - Real Madrid'in başarılı savunma oyuncusu ve kaptanı Sergio Ramos, Barcelona'dan ayrılmak istediğini yönetime ileten Lionel Messi'yle ilgili “Her zaman en iyisine karşı mücadele etmek istediğimiz için; aynı zamanda İspanyol futbolu için Messi'nin kalmasını isteriz” dedi.

Real Madrid'in başarılı savunma oyuncusu ve aynı zamanda kaptanı Sergio Ramos, İspanya Milli Takımı'nın Uluslar Ligi'nde Almanya ile oynayacağı maç öncesi düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Sergio Ramos, Lionel Messi'nin La Liga'nın değerini arttırdığını dile getirdi.

Ramos, Barcelona'dan ayrılmak istediğini yönetime ileten Messi'nin durumuna ilişkin şunları kaydetti:

"Lionel Messi; La Liga'yı, Barcelona'yı ve El Clasico maçlarını daha iyi bir hale getiriyordu. Bu durum bizi endişelendirmiyor.

Messi'nin kendi geleceği ile ilgili karar verme hakkını kazandığını düşünüyorum. Her zaman en iyisine karşı mücadele etmek istediğimiz için; aynı zamanda İspanyol futbolu için Messi'nin kalmasını isteriz."