Messi: Özür diliyorum

Barcelona’nın Arjantinli yıldızı Lionel Messi, yaşananlardan dolayı taraftarlardan özür dileyerek “Eğer onları üzdüysem özür diliyorum. Hatalarım olduysa sorumluluğu üstleniyorum” dedi.

HABER MERKEZİ - Barcelona’nın Arjantinli yıldızı Lionel Messi, yaşananlardan dolayı taraftarlardan özür dileyerek “Eğer onları üzdüysem özür diliyorum. Hatalarım olduysa sorumluluğu üstleniyorum” dedi.

Sancılı bir sürecin ardından Barcelona’da kalmaya karar veren Messi, Sport'a açıklamalarda bulundu.

Yaşananlar nedeniyle taraftarlardan özür dileyen Lionel Messi, “Eğer onları üzdüysem özür diliyorum. Hatalarım olduysa sorumluluğu üstleniyorum. Ne yaptıysam Barcelona’nın daha iyi olması için yaptım” ifadelerini kullandı.

Bundan sonra saha içine odaklanacağını söyleyen Arjantinli süper yıldız, “Yaşanan anlaşmazlıklara artık son vermek istiyorum. Barcelona’nın geleceği için birlik olmamız gerekiyor. Ancak birlik olursak hedeflerimize ulaşabiliriz” diye konuştu.

Katalan devi, La Liga’daki ilk maçında sahasında Villarreal’i 4-0 yenmeyi başardı. Barça, ikinci maçında Okay Yokuşlu'nun da formasını giydiği Celta Vigo ile karşı karşıya gelecek.