Ali Babacan: Memnun etmeyen bir sonuç elde ettik

HABER MERKEZİ

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkanı Ali Babacan, seçim sonuçlarının kendilerini memnun etmediğini belirtirken, gerekli kararları alıp yollarına devam edeceklerini söyledi.

DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan, partisinin genel merkezinde yaptığı basın açıklamasında seçim sonuçlarına ilişkin değerlendirmede bulundu.

Seçimlerde istedikleri sonucu alamadıklarını belirten Babacan, "Vakit kaybetmeden seçim sonuçlarını tüm ayrıntılarıyla değerlendireceğiz. Biz DEVA Partililer olarak sorumluya bakarken işaret parmağını önce kendimize çeviririz. Alınan sonuçların incelikli bir değerlendirmesini yapacağız. Partimiz adına bizi memnun etmeyen bir sonuç elde ettik.” dedi.

Çok sayıda vatandaşı logolarının altında buluşturamadıklarını belirten Babacan, “Bunun muhasebesiz amasız, fakatsız yapacağız, mazeretlere sığınmayacağız ve bunun sorumluluğu ile hareket edeceğiz. Gerekli kararları alıp yolumuza devam edeceğiz. Seçim sonuçlarına bakıp kavgacı, popülist, anlık politikalardan beslenen insanlardan olmayacağız." diye konuştu.