درباره‌ی ما

موسسه‌ی تحقیقاتی و رسانه‌ی کوردستان ۲۴ یک مرکز رسانه‌ای مستقل و حرفه‌ای است کە محصولات رسانه‌ای را به‌صورت حرفه‌ای به بینندگان، شنودگان و خوانندگان خود ارائه می‌دهد. 

کوردستان۲۴ اطلاعات درست و موثق را از طریق شبکه‌ی منظمی متشکل از رادیو، تلویزیون،  وب‌سایت به زبانهای کوردی (لهجه‌های کرمانجی و سورانی)، انگلیسی، عربی، ترکی و فارسی، به مخاطبان کورد در کوردستان و سرتاسر جهان ارائه می‌دهد. 

متد کاری کوردستان۲۴

کوردستان ۲۴ مرکزی تحقیقاتی و رسانه‌ای است کە از راه‌های گوناگون و بر اساس اصول اخلاقی و مسئولیت‌پذیری اجتماعی وظیفه‌ی حرفه‌ای خود را در برابر میهن، افراد جامعه و آزادی‌های شخصی انجام می‌دهد. 

موسسه‌ی کوردستان۲۴، از طریق شبکه‌ی گسترده‌ی خبرنگاران خود در کوردستان و دیگر نقاط جهان، با در اولویت قرار دادن موضوعات مربوط به اقلیت‌های اقلیم کوردستان، اخبار جهان را در اسرع وقت مخاطبان ارائه می‌دهد.    

کوردستان ۲۴، با در نظر گرفتن کوردستان به‌عنوان بخشی از جهانی گسترده‌تر، برای کسب معلومات هیچ مانعی را در نظر نمی‌گیرد. 

کوردستان۲۴، در تهیه‌ی گزارش و انتقال اطلاعات، اصول اخلاقی، حرفه‌ای بودن، توازن، مسئولیت‌پذیری و استداردهای رایج خبری و اصول روزنامه‌نگاری را رعایت می‌کند.

پیام کوردستان ۲۴: 

کوردستان ۲۴ برای اشاعه‌ی فرهنگ گذشت، هم‌زیستی، آشتی و دمکراسی، عدالت، دفاع از حقوق بشر، اشاعه‌ی فرهنگ حفظ محیط‌زیست، تربیت سالم، ارتقای علاقه‌ی آحاد مردم به خاک و میهن تلاش می‌نماید. 

کوردستان ۲۴ حق آزادی ابراز عقیده برای همه‌ی اقلیت‌های مختلف کوردستان و منطقه را بدون تبعیض دینی، مذهبی و ملی را مهیا می‌نماید و اندیشه‌ی ملی و هویت‌طلبی را اشاعه می‌دهد. 

 

بینندگان کوردستان۲۴: 

کوردستان (عراق، ترکیه، ایران و سوریه) و همچنین کوردهای ساکن سراسر جهان بینندگان کوردستان ۲۴ را تشکیل می‌دهند. 

بخش‌های مختلف کوردستان۲۴:

-‌ ‌ کانال تلویزیون ماهواره‌ای کوردستان۲۴

‌‌-‌‌ رادیو کوردستان۲۴

- وبسایت کوردستان۲۴ بە زبان‌های کوردی (سورانی- کرمانجی)، انگلیسی، عربی، ترکی، و فارسی

-‌ ‌ مرکز تحقیقاتی و نظرسنجی

دفاتر کوردستان ۲۴:

جنوب کوردستان: (اقلیم کوردستان) اربیل، سلیمانیه، دهوک، کرکوک. 

عراق: بغداد

شمال کوردستان (کوردستان ترکیه): دیاربکر، وان

روژآوا(کوردستان سوریه): قامیشلو، کوبانی

ترکیه: آنکارا، استانبول

اروپا: بروکسل، آلمان، سوئد، هلند

آمریکا: واشنگتن دی سی