مصطفی کاظمی از مخمور بازدید کرد

"سرکرده‌های داعش را دستگیر و محاکمه می‌کنیم"
بازدید مصطفی کاظمی از مخمور
بازدید مصطفی کاظمی از مخمور

اربیل (کوردستان٢٤)- نخست وزیر عراق فدرال، تاکید کرد که بازدید وی از مخمور با هدف حمایت از طرح در حال اجرای رویارویی با داعش انجام شده است.

مصطفی کاظمی، نخست وزیر عراق فدرال، امروز چهارشنبه ١٧ آذر ١٤٠٠، پس از دیدار با نخست وزیر اقلیم کوردستان، از منطقه مخمور بازدید و با فرماندهان نیروی پیشمرگ کوردستان تشکیل جلسه داد.

در بازدید کاظمی از منطقه مخمور که حملات داعش اخیرا به آن منطقه افزایش یافته است، ریبر احمد، وزیر امور داخلی اقلیم کوردستان، شورش اسماعیل وزیر پیشمرگ اقلیم کوردستان و جمعه عناد، وزیر دفاع عراق، وی را همراهی کردند.

کاظمی با انتشار اطلاعیه‌ای که دفتر وی منتشر نموده، درباره بازدید خود از مخمور، اعلام کرد:" بازدید از مخمور با هدف حمایت از طرح در حال اجرای رویارویی با داعش انجام شد تا تخلفات امنیتی از سوی عناصر داعش در منطقه تکرار نشوند".   

نخست وزیر عراق همچنین تاکید کرده است:" از جبهه‌های جنگ به سازمان‌های تروریستی می‌گویم که از توهم خارج شوید، ما رد شما را می‌گیریم .. سرکرده‌های داعش را دستگیر و محاکمه می‌کنیم، نیروهای ما از شما جلو می‌زنند".

کاظمی، خاطر نشان ساخته که هیچ فرصتی برای بازگشت داعش باقی نمانده است و نیروهای عراق به طور همبسته با تروریسم مقابله می‌کنند و یادآور شده که هیچ منطقه‌ای تحت کنترل داعش نیست، چرا که تمام اقلیت‌های عراق تروریسم را مردود می‌شمارند.

0
0

ب.ن